Fotel bardzo wygodny, ma możliwość regulacji wysokości, odchylenia oparcia i zablokowania go w wybranej pozycji, zagłówek ma również pewien zakres odchylenia, choć mały. Fotel jest dość plastikowy i przy składaniu robił wrażenie mało solidnego, ale w użytkowaniu jest bardzo wygodny i jestem zadowolona z jego funkcjonalności. Zobaczymy, jak będzie z trwałością, bo na razie używam go od kilku dni.