Komoda sama w sobie nie jest zła, minimalnie krzywa, nie da się jej równo wyśrodkować,natomiast firma i obsługa klienta, tragiczna. Pozwolę sobie skomentować podejście do klienta, skoro sami państwo proszą o opinie, a więc, zamówienie złożone 19.01, dostawa deklarowana 28.01-2.02. Po kontakcie z BOK dnia 30.01 otrzymałam informacje, że szafki nie ma jeszcze w magazynie, 2.02 po kontakcie informacja, wyślemy paczkę jutro, 3.02 informacja, że mają jeszcze jeden dzień na wygenerowanie listu przewozowego, 4.02 informacja, że to przewoźnik ma opóźnienie i nie odbiera paczki, po mailu, że zgodnie z prawem konsumenckim chce odstąpić od umowy, jeżeli paczka nie dotrze 9.02, nagle 6.02 o 1:13 w nocy wystawiono list przewozowy, a przewoźnik odebrał paczkę, tego samego dnia. Dodatkowo, Agata Meble, uznało, że dokonają rekompensaty za opóźnienie, uwaga, całe 1,75zł, śmieszne. W międzyczasie gdyby nie moje telefony i maile, informacji na temat zamówienia czy ewentualnych dodatkowych opóźnień się nie otrzymuje.