Zakupiłam dwie takie komody w dwóch zamówieniach, ogólna ocena jest bardzo pozytywna. Meble składa się bardzo łatwo, dzięki dobrze napisanej instrukcji. Wszystkie rodzaje śrubek są w osobnych torebkach i z odpowiednim oznakowaniem- duży plus. Nic nie brakowało, nawet był zapas. Starannie popakowane, rozdzielone cienką pianką. Niestety są małe mankamenty w postaci rys, obić lub źle ściętej okleiny. Nie wszystko da się ukryć, szczególnie jak jest to na blacie lub frontach. Nie czepiam się porysowanych elementów, wykorzystanych w miejscach nie widocznych. Dla mnie jest to zrozumiałe. Przyre jest to że widać takie rzeczy na zewnętrznych stronach.. Ogólnie wyglądają bardzo dobrze, to co można pomasowane zostało i z daleka nie widać.