Zamówiona przez internet szafka czekała na nas w magazynie i odebraliśmy ją bardzo szybko. Paczki były ciężkie, ale to jedynie oznacza, że poszczególne części szafki są wykonane z solidnego materiału. Jednak przy bliższych oględzinach okazało się, że w kilku miejscach okładzina szafki jest lekko uszkodzona, albo 'niedorobiona'. Na szczęście są to miejsca niezbyt widoczne, więc pogodziliśmy się z tym i złożyliśmy szafkę tak jak jest. Składanie nie było skomplikowane, a efekt końcowy całkiem zadawalający.