Jestem zadowolona z jakości wykonania. Po złożeniu mebel prezentuje się bardzo ładnie, może pomieścić sporo par butów. Mam tylko dwa zastrzeżenia. Pierwsze do montażu, wsuwanie niemal dwumetrowej płyty pleców od góry w niemal dwumetrowy korpus może się nie udać w mieszkaniu, które ma tylko jeden poziom. A nie dało się tego zrobić na leżąco, bo płyta jest wycięta niemal na styk i wypadała z przeznaczonych na nią rowków pod wpływem grawitacji. Zabrakło chyba pragmatyzmu przy projektowaniu. Drugie to ślady palców na matowej okleinie, jako że drzwi nie mają uchwytów.