Narożnik ładny i wygodny, ale do ideału mu daleko:
- materiał marszczy się po każdym użytkowaniu
- twardość sekcji do spania jest drastycznie różna od pozostałej części narożnika - spanie to prawdziwa przygoda
- fatalna instrukcja montażu.
Po 2 dniach używania mebel częściowo się zapadł (wyrwanie listwy z boku i części dna). Po dokładnej analizie stwierdziłem, że to mój błąd, bo przymocowałem nóżkę w złym miejscu. Tu dochodzimy do sedna - nogi są 3 a otwory 4, żeby dobrze wybrać te 3 otwory z 4 trzeba być mistrzem świata w spostrzegawczości. + dołożenie 4-tej nogi dla większej stabilności i uniknięcia tego błędu przedrożyłoby ten mebel o 5 zł.