Otrzymalem ocene do wystawienia dotyczaca produktow, ktorych do dzis nie otrzymalem. Zamowienie zlozone 16.11.2025 z realizacja 17-20.12 co jak wiadomo jest kluczowa informacja przy skladaniu zamowienia w okresie swiatecznym. Finalnie nie zostalo zrealizowane, mimo licznych kontaktow, po drugiej stronie cisza i brak informacji zwrotnej (nawet w temacie zlozonej reklamacji). Po duzym opoznieniu ustalona data realizacji na dzien 16.01.2026. W dniu dostawy otrzymuje informacje w sprawie braku realizacji z powodu uszkodzenia produktow. Pomijam kwestie, ze zamowienie mogloby byc zrealizowane czesciowo czy tez informacje o planowanej dacie dostarczeniu towarow. Reasumujac po 2 miesiacach, uiszczonej pelnej kwocie - towaru brak, informacji brak, pozostaje czekac tylko ile?