PL

  • PL
  • CZ
  • SK

Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

  • Informacje o produkcie
  • DOKUMENTY I INSTRUKCJE

Informacje o produkcie

Opis produktu

Opis produktu


Chcesz uporządkować dodatki w przedpokoju? A może potrzebujesz mebla, na którym ustawisz kolekcję zdjęć rodzinnych w salonie?

Komoda DOORSET
ułatwi Ci poukładanie wszystkich rzeczy, które przydają się w salonie, przedpokoju lub jadalni.

Mebel w ciepłym kolorze drewna pomoże wprowadzić do wnętrza przytulny, domowy nastrój.


WNĘTRZE

  • Komoda posiada 4 zamykane wnęki, w których uporządkujesz ubrania, zastawę stołową czy dokumenty.
  • 4 szuflady pomieszczą niewielkie akcesoria.
  • Maksymalne obciążenie półki wynosi 5 kg.


WYKOŃCZENIE


  • Wykończenie utrzymane jest w barwie dąb navarra, dzięki któremu wnętrze nabiera domowej i ciepłej atmosfery.
  • Uwagę zwracają ładnie wkomponowane w bryłę uchwyty.

KOLEKCJA MEBLI DOORSET

  • Kolekcja mebli DOORSET w całości jest wykonana w kolorze imitujący barwę surowego drewna, z widocznymi słojami i sękami, dlatego też świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu rustykalnym.
  • Ciepły odcień dębu navarra pomoże Ci otrzymać w jadalni przytulną atmosferę potrzebną do wspólnego spożywania posiłku lub spotkań ze znajomymi, z którymi chcesz pograć w planszówki.
Wymiary

Wysokość

94.6 cm

Głębokość

41 cm

Szerokość

135 cm

Waga towaru z opakowaniem

55.08 kg

Konstrukcja

Konstrukcja korpusu

płyta meblowa

Wykończenie korpusu

Laminat

Konstrukcja blatu

płyta meblowa

Wykończenie blatu

Laminat

Konstrukcja półki

płyta meblowa

Wykończenie półek

Laminat

Obciążenie dopuszczalne półki

5 kg

Konstrukcja frontów

płyta meblowa

Wykończenie frontów

laminat, mat

Prowadnice

kulkowe

Uchwyty

tworzywo sztuczne

Nogi

tworzywo sztuczne

Front

Liczba drzwi

2

Rodzaj drzwi

pełne

Liczba wnęk zamykanych

4

Liczba szuflad

4

Pozostałe informacje

Montaż

wymaga złożenia

Utylizacja

Meble należy utylizować zgodnie z zasadami dotyczącymi odpadów wielkogabarytowych. Nie wolno ich wyrzucać do pojemników na śmieci komunalne, ani też pozostawiać w wiatach śmietnikowych. W zależności od miejsca, w którym mieszkasz, możesz oddać je do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zbiórki odpadów wielkogabarytowych lub zamówić kontener na odpady wielkogabarytowe. Przed utylizacją każdorazowo sprawdź zasady przyjmowania odpadów wielkogabarytowych. Pamiętaj, że Twój mebel może dostać drugie życie! Jeśli wciąż jest funkcjonalny możesz go odsprzedać lub komuś podarować (istnieją firmy i organizacje charytatywne przekazujące meble osobom potrzebującym). Możesz także poddać go procesowi upcyclingu.

Producent

MEBEL BOS

Producent

Esteti

DOKUMENTY I INSTRUKCJE

DOKUMENTY I INSTRUKCJE
DOKUMENTY I INSTRUKCJE

Zobacz inne produkty z tej kolekcji

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Komoda z szufladami i półkami DOORSET
<< Wróć do zakupów